Přípravná třída

Mgr. Jiří Mazal

• Mgr. Renata Krečmerová
  • Mgr. Václav Severa

Již druhým rokem otevíráme na naší škole přípravnou třídu. Tato třída je určena dětem navštěvující poslední rok MŠ, dětem, kterým byl z nějakého důvodu udělen odklad školní docházky, dětem s logopedickou vadou.

Celým rokem je bude provázet úžasná paní učitelka Mgr. Vladislava Holásková, která je zároveň logopedkou naší školy. Má dlouholeté zkušenosti s dětmi, je milá, vstřícná a poskytne dětem domácí zázemí i ve škole. Připraví je, aby se nebály první třídy, seznámí je s prostředím školy, novými kamarády, rozvine jejich motoriku, myšlení, řeč i pozitivní vztah ke škole. V krásných prostorách, určených pro přípravnou třídu, se děti budou hravou formou věnovat aktivitám, které rozvinou jejich potenciál.